0
0

Prodej přes WebSál

Sběratelské předměty a starožitnosti se dají nejlépe zhodnotit v aukci. Veřejná dražba předmětů umožňuje zájemcům přihazovat tak dlouho, až se jejich cena vyšplhá na skutečné maximum - tržní cenu. Toto vám umožní náš WebSál.

Websál je speciální internetová aplikace,která umožňuje dražit (účastnit se aukce) v reálném čase z pohodlí domova.

WebSál imituje skutečnou sálovou aukci, kde se fyzicky schází zájemci o koupi předmětů a zvedáním svého dražebního čísla dávají licitátorovi pokyn k navýšení aktuální ceny draženého předmětu. WebSál existuje pouze ve virtuálním světě (na internetu) a přihlásit se do něho můžou všichni registrovaní zákazníci (registrace na stránkách Sarepty). Namísto zvedání dražebního čísla stačí pouze klikat myší na speciální tlačítko. Vše ve WebSále probíhá v reálném čase. Jakmile kliknete na tlačítko, zvýší se aktuální cena draženého předmětu a současně se prodlouží reakční doba o několik vteřin. Ostatní zájemci sedící u svých počítačů mají právě těch několik vteřin času k dispozici, aby zareagovali na zvýšení ceny a kliknutím se snažili získat předmět pro sebe. Aktuální "vlastnictví" předmětu (tedy nejvyšší nabídka) je indikována barevnými terči v hlavičce okna.

Vše se děje velmi transparentně. Dražitel má stále kontrolu nad draženou položkou, vidí, kolik zájemců o ni v danou chvíli usiluje a jaká je momentální aktuální cena dražené položky.

Aktuální cena položky je pro dražitele konečná! SAREPTA si neúčtuje žádné další příplatky či provize.

Vyzkoušejte si nezávazně funkčnost WebSálu spuštěním DEMOverze, která napodobuje jeho činnost. V DEMOverzi vše probíhá pouze "jako".

Společnost SAREPTA přijímá do WebSálu materiál ze všech sběratelských oborů (filatelie, kolky, pohlednice, mince, bankovky, losy, historické dokumenty, faktury, reklamní plakáty, vyznamenání, grafiku, umění aj.) Neváhejte a dodejte nám zajímavé položky včas! Nevíte si rady? Volejte, pište, poradíme vám! (telefon: +420 721 226 721; info@sarepta.cz)